Jaunākās ziņas:

6/recent/ticker-posts

Erudīts

Infografika

Biežāk uzdotie jautājumi

Tas ir sakarā ar kvalitāti, jo šī kārta būs īpaša ar to, ka tiks pārraidīti vairāki video, kuri dalībniekiem būs jāredz labā kvalitātē. Izmantojot OBS Studio, video kvalitāte būs daudz reižu labāka.

Šoreiz pavisam noteikti, jo komandas kapteiņiem Quizizz vietnē neparādīs jautājumu pilnībā tā, kā tas būtu uzdots YouTube, tāpēc atbildēt, nepieslēdzoties YouTube, būtu teju neiespējami.

Iesakām ierīci, uz kuras uzslēgta YouTube tiešraide, nedaudz noklusināt, tad nebūs šī skaņas dublēšanās, vai arī šo YouTube tiešraidi uzslēgt austiņās.

Tas ir ļoti iespējams, tieši tāpēc atbildes iesniegšanai būs atvēlēts ilgāks laiks. Taču faktori, kāpēc šī tiešraide var būt ar aizkavi ir atkarīgi gan no mums, organizatoriem, gan arī no jums - kāds ir jūsu interneta savienojums. Tāpēc vēlams būtu internetu ļoti nenoslogot. Taču, ja tiešraide ir aizkavējusies vairāk par 10 sekundēm, tad lūgums atjaunot lapu, nospiežot taustiņu F5.

Drīkst izmantot jebkuru viedierīci (izņemot viedpulksteni). Ja ir iespēja, var izmantot arī SMART TV, uz kura varēs uzslēgt YouTube tiešraidi.

Zemāk - sadaļā "norises plāns" būs redzemas gan Zoom pieslēgšanās saites, gan Meeting ID un Passcode, kā arī aptuvenais plānojums. Dokumentam var piekļūt tikai ar paroli, kura tiks izsūtīta dalībniekiem.

Jāziņo tehniskajam viedpalīgam -

Katrā konkursa kārtā katra komanda saņem 1 punktu par piedalīšanos. 1. vieta 1 punktam par piedalīšanos pievieno 4 punktus, 2. vieta - 3 punktus, 3. vieta - 2 punktus.

Šī lieta ir ļoti svarīga, tas noteikti ir jāizdara, lai varētu Jūs sadalīt pa Zoom istabām. To var izdarī, pieslēdzoties Zoom, nosaukumā uzreiz jau to norādot. (Skat. attēlā šeit.) Taču, ja esat jau pievienojušies Zoom, tad vārdu varat nomainīt spiežot uz "participants" un tad "uzbraucot uz sava vārda un noklikšķinot "more", tad klikšķinot uz "rename".

Konkursa nolikums

Norises plāns

Svētki ir jāsvin!
Skolas jubilejas "Erudīts"
Janvāra "Erudīts" noslēdzies
Konkursa "Erudīts" 2. kārta 5.-8.kl. komandām
Aizvadīta konkursa "Erudīts" pirmā kārta.