Jaunākās ziņas:

6/recent/ticker-posts

Zaļās ceturtdienas kokteilis

Šodien, Zaļajā ceturtdienā, mūsu skolā norisinājās daudz un dažādas Lieldienu aktivitātes, kā arī talkošona, to visu kopā saucot par "Zaļās ceturtdienas kokteili". Skolēnu pašpārvalde bija sarīkojusi 10 Lieldienu stacijas 5.-6. klašu skolēniem.

Ieskats Lieldienu stafetēs. Klikšķiniet uz attēlu, lai skatītu vairāk!

Šajās stacijās tika pārbaudīta skolēnu veiklība - cenšoties balansēt olu uz karotes un uz viena pirksta, attapība - atpazīstot kartona gabaliņu formas Lieldienu tematikā, meklējot Lieldienu olas, kā arī minot kādā veidā katra ola ir nokrāsota, atmiņa - spēlējot atmiņas spēli, kurā jāatrod divas vienādas pastkartes, ātrums - lecot ar maisu un ķerot zaķim ļipu, kā arī radošums - ar aizvērtām acīm komandā zīmējot zaķi.

Skolā norisinājās arī olu skaistumkonkurss. Skolēni bija aicināti iesniegt savas krāšņākās Lieldienolas skaistumkonkursā. Mūsu žūrija ir izvērtējusi visas iesniegtās olas un ir izraudzīti arī labākie olu krāsotāji.

Attēlos Lieldienu stafetes 1.-3.klašu skolēniem!

No rīta vairāki mūsu pašpārvaldes dalībnieki palīdzēja Lieldienu staciju organizēšanā 1.-3. klasei, savukārt vēlāk vairāku klašu skolēni piedalījās talkā, kuras laikā tika sakopta skolas apkārtne. Interesants fakts: lielākais mūsu skolas apkārtnē atrastais atkritums bija televizors.

Talkotāji smej, ka nu zvēri ziņas vairs nevarēs skatīties!

Ierakstīt komentāru

0 Komentāri